כנס אירלן 2023

לאור המצב הכנס נדחה
הודעה על המועד החדש תפורסם בהקדם

כנסים קודמים

הרצאות שניתנו בכנס מקוון של אירלן ישראל 2022,לציון 20 שנה לאירלן ישראל

המרצות כולן מאבחנות בשיטת אירלן, ומומחיות בתחומי דעת נוספים מעולם החינוך, הטיפול, הרווחה, הבריאות והאקדמיה.
נגן וידאו

עולם חברתי ורגשי חדש  עם משקפי אירלן

הרצאתה של ורד יהב, עוסקת בקשר שבין הטיפול בתסמונת אירלן ובין התנהלות רגשית, באיזה אופן מסנני הצבע משנים דפוסים חברתיים שמקשים מאוד על חיינו. ורד יהב , יועצת חינוכית, מנהלת מרכז יהבים.
נגן וידאו

אולי זו לא דיסלקציה אלא אירלן?

בהרצאתה של ד״ר רותי דקל,  היא מציגה את האבחונים השונים ,מה נבדק בכל אחד מהם ולמה תסמונת אירלן מקשה על קבלת התמונה האמיתית באבחון עצמו.   ד"ר רותי דקל, מאבחנת ומנהלת המרכז הישראלי לאסטרטגיות למידה.
נגן וידאו

לראות נגיש

בהרצאה זו אורנה פרידמן, דנה בשאלה: כיצד יוצרים סביבה נגישה יותר למתמודדי אירלן, מה הן התאמות שניתן לבצע על מנת ליצור את התנאים האופטימליים (בבית, בכיתה, בעבודה) לתפקוד היום יומי עבור מתמודדי אירלן.  אורנה פרידמן, מדריכת הורים , מאבחנת ומטפלת דרך הגוף.
נגן וידאו

מה בין התאמת משקפי ראיה להתאמת מסנני צבע

נעמי וולף, מתמקדת בהבדלים בין תהליך ההתאמה של מסנני צבע כחלק מהטיפול באירלן,אל מול התאמה של משקפי ראייה רגילים, ומציגה תיאורי מקרה.נעמי וולף הינה אופטומטריסטית.
נגן וידאו

שיטת אירלן – כשמדע הצבע משנה חיים

בהרצאה זו שולמית אלעד מסבירה מהו עומס חזותי, שנקרא גם תסמונת אירלן, למי שיטתאירלן עוזרת, מהם דרכי האבחון וכיצד הטיפול משפיע על אורח החיים לאחר האבחון.שולמית אלעד, מייסדת ומנכ"לית אירלן ישראל, מתאימה עדשות משקפיים מסננות צבעומכשירה מאבחנים בשיטת אירלן.

הבהרה משפטית

 המידע והתכנים המופיעים באתר זה נועדו לשם אספקת אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר המלצה, עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה על בסיס אישי ופרטני. מטרתם של התכנים הכתובים באתר היא לסייע בידי המעיינים בו ולהרחיב את בסיס הידע שלהם בנושאים המובאים בו טרם הפנייה למומחה הרלוונטי.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בזמן הקרוב

דילוג לתוכן